Raad van Bestuur

Dagelijks Bestuur Lid Raad van Bestuur Verantwoordelijke Sportcafé

Guy Vanhelmont

Raad van bestuur en verantwoordelijke sportcafé:  guy.vanhelmont@telenet.be  

Lid Raad van Bestuur

Herman Campo

e mail : campo.herman@skynet.be

Dagelijks Bestuur Lid Raad van Bestuur S.V. Kontich

Gregorius Van Moer

E-Mail: steeds.vooraan@pandora.be

Lid Raad van Bestuur

Willy Van Hove

E-Mail: willy.van.hove3@telenet.be

Lid Raad van Bestuur RABC

Meentje Wagemans

E-Mail: meentje_wagemans@hotmail.com

Raad van Bestuur RABC

Ronny Helsen

E-Mail: ronny_helsen@hotmail.com

Dagelijks Bestuur Raad van Bestuur Voorzitter WACteam

Swa Eliaerts

GSM: 0476.27.57.68

E-Mail: swa-eliaerts@skynet.be

Lid Raad van Bestuur

Mon Lemaire

E-Mail: monlem@scarlet.be

Dagelijks Bestuur Penningmeester Raad van Bestuur

Paul Van Goethem

E-Mail: paulvangoethem@hotmail.com